Міжнародна науково-практична конференція молодих учених  «Сучасні медіа та процеси глобалізації»

29 квітня 2015 року в Дзеркальній залі Університету розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Сучасні медіа та процеси глобалізації».

З вітальним словом звернувся до учасників конференції проректор із науково-педагогічної роботи Університету, професор Ярослав Гарасим. «Львівська школа журналістики є однією із найавторитетніших в Україні. До слова, патрон нашого Університету Іван Франко був не тільки філософом, істориком, а й журналістом», – зауважив Ярослав Іванович і додав: «У журналістській праці важливо, щоб публіцистичне слово журналіста однаково промовляло і до розуму, і до серця».

До вітальних слів долучився заступник декана факультету журналістики Ярослав Табінський, який запросив учасників пленарного засідання до обговорення питань щодо розвитку нових медій і процесу підготовки сучасного журналіста.

Привітав учасників конференції і, завідувач кафедри радіомовлення і телебачення факультету журналістики Василь Лизанчук.

«Львівська школа журналістики відома далеко за межами нашої держави і має багато талановитих випускників. Сьогодні тут зібралися ті молоді науковці, які будуть визначати майбутнє української національної журналістики», – сказав у своєму вступному слові заступник декана факультету журналістики Богдан Тихолоз.

Під час пленарного засідання конференції молоді учені взяли участь в обговоренні актуальних питань сучасних медіа. Зокрема йшлося про миротворчу функцію ЗМІ, висвітлення конфлікту на сході України на сторінках німецької преси, етичний аспект конфлікту на сході України, мультимедійний сторітелінг як новий стандарт Інтернет-ЗМІ та військові фоторепортажі із зони АТО.

Надалі конференція продовжила роботу за такими напрямами: медіа теорія та історія журналістики, традиційні медіа, їхні виклики сучасності, візії майбутнього, новомедійний простір у системі ЗМК та редагування і видавнича справа. Крім того, учасники конференції взяли участь у круглих столах і майстер-класах головних редакторів і представників студентських та молодіжних ЗМК Львова.