Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих»

10 травня 2017 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось урочисте відкриття Міжнародної науково-практичної конференції учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих».

З вітальним словом до учасників засідання звернувся Ректор Університету, професор Володимир Мельник, висловивши, зокрема, подяку кожному, хто долучився до організації і проведення заходу.

«Мала академія наук України є одним із провідних центрів виховання творчих особистостей, творення можливостей для реалізації потенціалу креативної молоді, здатної до наукової діяльності в університеті», – висловив переконання Володимир Петрович, зазначивши також, що вихованці Малої академії наук України завжди були і є одними із найкращих студентів Львівського університету.

За словами Ректора, численні заходи Малої академії наук готують учнів не тільки до наукового, а й до соціального життя, загартовуючи, зокрема, вміння твердо і послідовно обстоювати свої переконання і принципи у сучасному непростому світі.

«Ставте високі цілі і досягайте їх, будьте реалістами і прагніть осягнути неосяжне. Тоді ви будете щасливими», – звернувся до молодих науковців Володимир Мельник.

Заступник директора Національного центру «Мала академія наук України» Тетяна Пещеріна побажала учасникам конференції реалізувати свій потенціал і розповіла про численні наукові проекти МАН, спрямовані на забезпечення умов для інтелектуального, духовного і творчого розвитку молоді.

«Сьогоднішня конференція є підтвердженням того, що Мала академія наук України потребує вас, молодих і цілеспрямованих учнів, бо саме ви – творці нашого майбутнього», – наголосила Тетяна Вікторівна.

Директор КЗ ЛОР «Львівська обласна академія наук учнівської молоді» Іванна Бородчук відзначила, що конференція відбувається вже сім років поспіль і щоразу учасники залишаюся задоволеними, про що свідчать численні позитивні відгуки юних академіків. Привітавши молодь, Іванна Антонівна побажала їм цікавих доповідей, плідних дискусій і гарних вражень від перебування у Львові.

Також учасників конференції привітала директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, висловивши сподівання, що теперішні досягнення школярів є тільки початком довгого шляху наукових звершень. «Ви найпрогресивніші, найкращі і найперспективніші. Україна потребує вас», – зазначила Любомира Степанівна, звертаючись до учнівської молоді.

Під час пленарного засідання конференції з науковими доповідями перед школярами виступили знані в Україні і світі вчені – професор Українського католицького університету Ярослав Грицак, член-кореспондент НАН України, проректор з наукової роботи ЛНУ ім. Івана Франка, професор Роман Гладишевський, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» Ірина Ключковська і декан економічного факультету Львівського університету Ростислав Михайлишин.

Конференція триватиме до 12 травня 2017 року.

Світлини: Олександри Чури Більше фото