Міжнародна програма «Leopolis for Future» розпочала набір студентів для стажування

Координатори Міжнародної програми «Leopolis for Future» розпочала набір студентів для проходження місячного професійного стажування в польських фірмах та установах. Метою проекту є ознайомлення студентів із європейською управлінською системою та надання змоги його учасникам здобути міжнародний досвід у різних галузях суспільно-економічного життя.

Цьогоріч учасниками програми стануть 25 студентів І-ІІІ курсів і магістранти. Взяти участь у проекті можуть студенти трьох університетів: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка» і Львівської національної академії мистецтв. Основною вимогою, яку ставлять перед молодими людьми координатори програми, – знання англійської та польської мов.

Станом на сьогодні партнерами «Leopolis for Future» є близько 15 провідних польських компаній та інституцій, котрі готові надати стажерам нові знання та кваліфіковану допомогу в обраному напрямі. Студенти, які поїдуть на стажування, розпочнуть свою роботу з участі в Європейському фінансовому конгресі, де матимуть унікальну можливість зустрітися зі світовими політиками та бізнесменами.

Відбір студентів проходитиме в 4 етапи: з 16 до 27 лютого 2015 року відбудеться прийом документів. Як розповіла проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Університету Марія Зубрицька у своєму коментарі Franko TV, основними параметрами відбору є правильно оформлене резюме студента, мотиваційний лист і знання мов.

Наприкінці березня студентів, яких відберуть представники програми, очікує співбесіда в Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові.

Учасники програми «Leopolis for Future – 2014», які пройшли стажування Польщі, закликають не проґавити такого шансу та спробувати свої сили, подавши заявку на участь у проекті. Зокрема випускник факультету міжнародних відносин, Юрій Кирилич проходив стажування в одному з найпрестижніших банків Варшави. Хлопець радить усім студентам долучатися до проекту, адже це чудова можливість отримати досвід для бажаної роботи. «Стажування дає тобі можливість відкалібрувати свої майбутні очікування щодо роботи. Нічого подібного в моєму житті не було. Я раджу однозначно пробувати. Адже серед тих людей, хто був з нами, ніхто не шкодував, усі були неймовірно задоволенні», – ділиться враженнями Юрій.

Заяви для участі в програмі «Leopolis for Future» приймають у відділі міжнародних зв’язків Львівського національного університету імені Івана Франка. Із деталями програми ви можете ознайомитися на Веб-порталі Університету.