Міжнародна Рада танцю при ЮНЕСКО ініціює співпрацю з факультетом культури і мистецтв Львівського університету

17 березня 2017 року в рамках візиту до Львова Університет відвідав президент Міжнародної Ради танцю при ЮНЕСКО Алкіс Рафтіс.

Під час зустрічі з Ректором, професором Володимиром Мельником, проректором з міжнародної співпраці Марією Зубрицькою, деканом факультету культури і мистецтв Романом Крохмальним і професором кафедри режисури та хореографії Олегом Петриком почесний гість Університету висловив сподівання на налагодження плідної співпраці між ЮНЕСКО та Львівським університетом у сфері збереження та розвитку танцювальної традиції як світового культурного надбання.

Зокрема, Алкіс Рафтіс наголосив, що у Львівського національного університету імені Івана Франка є хороша перспектива бути одним із провідних осередків танцювальної культури в Україні. А відтак, президент Міжнародної Ради танцю пообіцяв підтримку зі сторони ЮНЕСКО ініціатив, спрямованих на розвиток танцювального мистецтва в Університеті.

Ректор, професор Володимир Мельник подякував гостю за увагу до Університету і визнання факультету культури і мистецтв одним із найперспективніших осередків розвитку танцювальної традиції у Львові. Володимир Петрович висловив переконання, що співпраця між ЛНУ ім. Івана Франка та Міжнародною Радою танцю при ЮНЕСКО матиме позитивну динаміку.