Міжнародний фонд надасть стипендії студентам Університету, які навчатимуться за програмою Data Science & Intelligent Systems

5 студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, які навчатимуться за програмою Data Science & Intelligent Systems матимуть можливість отримати стипендію від «Western NIS Enterprise Fund» (WNISEF), яка повністю покриє вартість навчання упродовж перших двох років.

Бакалаврська програма Data Science & Intelligent Systems стартує у вересні цього року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету. Це інноваційна програма, створена з ініціативи Львівського ІТ Кластеру, спільно з ІТ-фахівцями і науковцями Львівського університету.

Зараз сучасну програму вирішили підтримати й міжнародні організації.

«Протягом останнього десятиліття величезний бум даних, які створюються та зберігаються як компаніями, так і громадянами сформував значний попит на фахівців у сфері даних. Щоб бути затребуваним на міжнародному ринку, українці здобути набір знань та навичок, які мають професіонали з усього світу. Саме тому «Western NIS Enterprise Fund» надає п’ять стипендій у рамках програми Data Science & Intelligent Systems у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Завершивши цей курс, студенти стануть лідерами у галузі та використовуватимуть нові знання та навики, щоб сприяти трансформаціям як в Україні, так і у всьому світі. Крім того, ми раді приєднатися до партнерства Львівського IT кластеру та ЛНУ ім. Івана Франка, яке показує, як бізнес може ефективно співпрацювати з державними навчальними закладами задля задоволення потреб ринку» – розповіла Президент та Головний виконавчий директор «Western NIS Enterprise Fund» Ярослава Джонсон.

«Western NIS Enterprise Fund» (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований завдяки фінансуванню уряду Сполучених Штатів Америки через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом Фонд інвестував 168 млн доларів США у 118 компаній і зробив можливим залучення 1,5 млрд доларів в компанії України та Молдови.

З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн доларів, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Головними умовами для отримання стипендій для студентів є: високі результати ЗНО, мотиваційний лист та проходження співбесіди. Окрім 5 стипендій, фонд WNISEF долучиться також до організації навчальних літніх таборів для студентів програми DS&IS, де вони матимуть нагоду почути провідних лекторів і міжнародних експертів з університетів та ІТ-компаній, а також спільно попрацювати над вирішенням конкретних завдань та створенням нових проектів.