«Молодь і поступ біології»: ХІІ Міжнародна наукова конференція студентів і аспірантів

Молоді науковці – студенти й аспіранти, які проводять дослідження в галузі біології, біомедицини й екології беруть участь у ХІІ Міжнародній науковій конференції «Молодь і поступ біології», що відбувається у Львівському національному університеті імені Івана Франка впродовж 19-21 квітня 2016 року. Організаторами конференції є біологічний факультет Львівського університету та Інститут біології та охорони середовища Поморської Академії в Слупську (Республіка Польща).

За словами організаторів, конференція має на меті сприяти науковому спілкуванню обдарованої молоді, яка працює на розвиток біологічної науки.

«Природа подарувала дослідникам великі багатства – матеріали для вивчення, але попри свої закони щоразу ставить перед науковцями нові виклики», – зазначив у вступному слові проректор із наукової роботи Львівського університету Роман Гладишевський.

Роман Євгенович підкреслив, що конференція «Молодь і поступ біології» об’єднує  дослідників, які стоять на початку важкого, але цікавого процесу – пізнання. «Саме в університетському середовищі гартується майбутня інтелектуальна еліта. Тож, співпраця між молодими науковцями стає актуальною для генерування ідей, формування нового погляду й переоцінки встановлених стандартів руйнування стереотипів», – вважає проректор.

Професор Роман Гладишевський наголосив на важливості проведення міждисциплінарних досліджень і додав, що саме ця конференція дозволить молодим науковцям знайти партнерів для виконання комплексних досліджень у сфері біології.

На актуальності проведення конференції «Молодь і поступ біології» в умовах несприятливої економічної та політичної ситуації в Україні наголосив декан біологічного факультету Ігор Хамар.

«Незважаючи ні на що, поступ, безумовно, є,  і сьогодні цей термін як ніколи вдало описує діяльність науковців, які працюють у сфері біології», – переконаний Ігор Степанович.

Після урочистого відкриття конференції учасники продовжили роботу у форматі секційних засідань за такими тематичними напрямами: ботаніка та інтродукція рослин, біохімія, біофізика, генетика та біотехнологія, зоологія, екологія, мікробіологія, вірусологія та імунологія, молекулярна та клітинна біологія, фізіологія людини і тварини, біомедицина, фізіологія рослин.