«Можливості програми «ГОРИЗОНТ 2020»

5 грудня 2018 року викладачі й науковці факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у круглому столі на тему «Можливості програми «ГОРИЗОНТ 2020».

Представники Національного контактного пункту насамперед зосередилися на концепції програми «ГОРИЗОНТ 2020», особливостях участі, робочій програмі за напрямом «Inclusivе, Innovative and Reflective Societies», що поділений за тематичними блоками «Міграція», «Соціально-економічні та культурні перетворення в контексті четвертої промислової революції», «Управління майбутнього». Також побіжно розповіли про інший, але не менш актуальний для гуманітарних спеціальностей напрям − «Future and Emerging Technologies», яким також опікується Університет. Учасників особливо зацікавили умови участі в програмі: хто може подавати заявку, як знайти партнерів для створення консорціуму, специфіка оформлення документації тощо. Окрім того, присутні обговорили актуальну робочу програму за напрямом «Inclusivе, Innovative and Reflective Societies», а також відкриті конкурси, які можуть зацікавити науковців-гуманітаріїв.

Це останній круглий стіл цьогоріч. Нагадуємо, що при Львівському національному університеті імені Івана Франка діє Національний контактний пункт Рамкової програми Європейського Союзу «ГОРИЗОНТ 2020», куди можуть звертатися за консультаціями усі, кого зацікавила участь у ній.