Музичний дарунок від Львівської дитячої школи мистецтв № 5

З нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка 14 березня 2017 року у Центрі культури та дозвілля ЛНУ ім. Івана Франка відбувся концерт вихованців Львівської дитячої школи мистецтв № 5.

Музично-поетичний захід під назвою «Славетний син великого народу» об’єднав талановитих учнів вокального та народного відділів школи мистецтв, які продемонстрували свої найкращі уміння, декламуючи вірші Тараса Шевченка та виконуючи  музичні композиції за мотивами творчості Великого Кобзаря.

А відтак, під час концерту усі глядачі мали нагоду отримати справжню насолоду від по-дитячому щирого й водночас професійного втілення на сцені образів, ідей та сюжетів, створених колись Тарасом Шевченком. Широкий діапазон вокальних партій і віртуозне виконання музичних творів на акордеоні, гітарі, інших музичних інструментах, а також багатоголосий хор учнів школи не залишили байдужим нікого із шанувальників мистецтва.