Михайло Бно-Айріян розповів студентам  про особливості енергетичного ринку України

Начальник Управління європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Михайло Бно-Айріян 2 листопада зустрівся з викладачами та студентами факультету міжнародних відносин.

Михайло Бно-Айріян розповів студентам про сучасні особливості енергетичного ринку України, про пошуки можливостей диверсифікації постачальників енергетичних ресурсів в Україну та проблеми енергетичної безпеки держави.

«Україна взяла на себе зобов’язання перед міжнародним співтовариством, насамперед перед Європейським Союзом, щодо реформування та імплементації енергетичного законодавства України за європейськими стандартами. Адаптація українського законодавства до норм і стандартів ЄС, а також виконання спільних рішень дадуть можливість Україні успішно інтегруватись у внутрішній енергетичний ринок ЄС. Співпрацюючи з ЄС, Міністерство активізувало процес імплементації Третього енергетичного пакету та запропонувало ЄС «перезавантажити» взаємовідносини в енергетиці та укласти новий Меморандум про взаєморозуміння», – зазначив керівник управління євроінтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Представники факультету міжнародних відносин звернулися до Михайла Бно-Айріяна з пропозицією відкрити на факультеті магістерську програму з енергетичної дипломатії.

Очільник Управління європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України підтримав цю пропозицію і запевнив у своїй підтримці згаданої ініціативи, зокрема щодо сприяння в реалізації гостьового лекторію фахівців із Міністерства, організації стажувань для студентів факультету міжнародних відносин на базі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та перспективи майбутнього працевлаштування випускників ЛНУ ім. Івана Франка.