Найактивніші студенти отримали відзнаки до Дня Університету

10 жовтня 2018 року Ректор Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник відзначив почесними грамотами університетську молодь, яка продемонструвала високі наукові здобутки, успіхи в навчанні, активність у громадському житті та спортивні досягнення.

Звертаючись до студентів, Володимир Мельник наголосив, що саме університетська молодь є творцем особливої атмосфери взаєморозуміння і толерантності, яка панує у Львівському університеті.

«Те духовне начало, на якому базується наш Університет, має бути визначальним. І коли ми говоримо про Львівський університет, то маємо на увазі передовсім активну молодь, яка не лише прагне здобути якісну освіту, а й змінює на краще країну», – зазначив Ректор, згадавши у цьому контексті Революцію на граніті, Помаранчеву революцію та Революцію Гідності. За словами Володимира Петровича, усі революційні події, які допомагали обстоювати демократичні цінності й виборювати саме право на існування Української Держави, розпочиналися з активної позиції студентів Львівського університету.

«Саме Ваші зусилля і праця є головним чинником формування Вас як особистості, вольової людини, яка ставить перед собою мету і за допомогою внутрішнього інтелектуального і духовного потенціалу досягає цієї мети. Якщо хтось визначатиме Вашу долю за Вас, то Ви будете повторювати шлях інших людей, а тому сміливо творіть власне майбутнє, не бійтеся опору і помилок, будьте відповідальними за своє життя і за долю України», – наголосив Ректор, звертаючись до молоді.

За відмінне навчання, успіхи в науковій роботі, високі спортивні досягнення, активну участь у громадському житті Університету і налагодження роботи наукових товариств цьогоріч грамоти отримали 35 студентів та аспірантів.