На факультеті міжнародних відносин функціонує Лабораторія міжнародних інформаційних систем та суспільних комунікацій

На факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка упродовж 2012-2016 років реалізовувався проект Темпус «Розробка та впровадження багатомовних освітніх програм в університетах Грузії та України»  (530360-2012-GE-JPCR DIMTEGU  – Development  and Introduction  of  Multilingual Teacher  Education  programs  at  Universities  of Georgia and Ukraine»).

Результатом проекту є не тільки впровадження спеціалізації «Міжнародна багатомовна освіта» на факультеті міжнародних відносин, а й відкриття нової мультилінгвальної лабораторії (Лабораторії міжнародних інформаційних систем та суспільних комунікацій). Відкриття мультимедійного класу стало одним із останніх етапів імплементації спільного проекту.

Функціонування нової лабораторії особливо важливе в умовах сучасних вимог до передових освітніх магістерських програм, які потребують застосування здобутих навичок за допомогою новітніх IT-технологій. Тому в Університеті радо вітали появу мультимедійного класу з новими освітніми засобами. Сам клас обладнали сучасною комп’ютерною технікою (14 робочих станцій, мультимедійний проектор, інтерактивна дошка та система відеоконференцій), що дає можливість проводити на високому професійному рівні заняття із застосуванням інноваційних освітніх технологій.

Усі комп’ютери лабораторії підключені до локальної мережі Університету та мають доступ до Інтернету. Мультимедійний клас використовується для навчання, консультацій, проведення відеоконференцій, відеомостів, засідань круглих столів, тренінгів та комплексних індивідуальних тестувань.

На базі мультимедійного класу проводяться заняття із застосуванням інтерактивних методів навчання.

Основними завдання мультимедійного класу є:

• розробка методичного забезпечення щодо практичного використання сучасних інформаційних технологій, обслуговування локальних комп’ютерних мереж факультету, забезпечення доступу працівників та студентів факультету до інформаційних ресурсів мережі Інтернет, технічне обслуговування і програмна підтримка серверів локальних комп’ютерних мереж та серверів баз даних факультету;
  • забезпечення постійного розвитку технічних засобів навчання в Університеті;
  • організація забезпечення навчального процесу сучасними технічними (мультимедійними) засобами навчання з метою покращення навчального процесу.