На факультеті управління фінансами та бізнесу завершилась освітня програма «Бізнес ХХІ століття»

На факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка завершилася безкоштовна освітня програма для учнів старших класів «Бізнес ХХІ століття».

Участь у заняттях взяли понад 100 учнів з двадцяти восьми навчальних закладів міста Львова. Освітній проект організовано другий рік поспіль в рамках популяризації спеціалізації «Фінанси, митна та податкова справа»  (координатор проекту – доцент Дарія Попович).

Цьогоріч ділилися досвідом та навчали старшокласників викладачі кафедри державних та місцевих фінансів: професор Ярослав Ярема, доценти Уляна Ватаманюк-Зелінська, Юрій Голинський, Андрій Дуб, Вікторія Дубик, Любов Петик, Ольга Сич, Софія Смолінська, Юлія Шушкова та Ірина Ясіновська.

Упродовж п’яти тижнів викладачі ознайомлювали школярів із основними засадами створення та успішного ведення бізнесу, теоретичними і практичними основами митної та податкової справи, а також сучасними інноваціями у сфері фінансів. Значну увагу організатори приділили світовому досвіду функціонування підприємництва. Учасники школи дізналися багато цікавого про сучасні тенденції у бізнес-сфері, зокрема, про значення термінів «краудфандінг», «франчайзинг», «coaching» та інше. Окрім того, викладачі розповіли школярам про те, як використовувати хмарні середовища в бізнесі й про принципи роботи реклами та social media marketing (SMM).

Заняття проводилися у форматі ділових ігор та тренінгів. Велике зацікавлення у молоді викликали презентація власних бізнес-ідей і робота в команді.

На завершення освітньої програми декан факультету Андрій Стасишин та в.о. завідувача кафедри державних та місцевих фінансів, професор Наталія Ситник привітали слухачів школи «Бізнес ХХІ століття» і вручили їм іменні сертифікати.