На фасаді Університету розмістили банер до ювілею Митрополита Андрея Шептицього

10 березня 2015 року з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Митрополита Андрея Шептицького на  фасаді головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка розмістили банер із портретом Митрополита і цитатою з його «Листа до православних архієреїв в Україні», написаного 1941 року: «До осягнення наших національних ідеалів треба нам єдности».

Розмір банера –  2 на 4,5 метри. Його розмістили над головним входом до Університету. Ініціаторами акції є профком студентів і студентський відділ Університету.

Ідея єднання заради досягнення найвищих ідеаліводна з провідних думок Митрополита Андрея Шептицього, яка сьогодні потребує втілення в українське суспільно-політичне життя на всіх його рівнях. Саме в непорозуміннях і небажанні об’єднуватись довкола основоположних принципів Митрополит Андрей Шептицький вбачав причину багатьох століть національних поразок і трагедій, а тому він невтомно боровся за зміцнення єдності.

«Найбільшою небезпекою є внутрішні роздори, поборювання себе взаїмно і випливаюча з роздорів атаманщина, котра вже так дуже много причинилася до руїни й упадку всіх наших подій при першій нашій пробі побудувати Укр[аїнську] Державу», – говорить Андрей Шептицький у праці «Про організацію парохій і громади».