На географічному факультеті відкрили аудиторію для студентського дозвілля

19 червня 2019 року на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття вільного студентського простору. Відтепер аудиторія №3 буде у повному розпорядженні студентів-географів. Саме тут факультетська молодь матиме змогу проводити позанавчальний час – готуватися до занять, зустрічатися із колегами з інших університетів, спілкуватися, ознайомлюватися із книжковими виданнями і просто відпочивати у перервах між парами.

Для того, аби студентський простір був максимально затишним для молоді, приміщення оздобили географічними картами, університетською символікою, світлинами, які ілюструють активне життя студентів-географів та знаних університетських мандрівників. Оснастили аудиторію столами, поличками та мультимедійною технікою, а уже найближчим часом у приміщення закуплять м’які крісла і диван.

Під час урочистого відкриття вільного студентського простору декан географічного факультету Володимир Біланюк зазначив, що основною метою функціонування аудиторії є намагання зробити і навчальний, і довколонавчальний процес студентської молоді максимально комфортним. «Це кімната, у якій ви можете читати книжки, приймати гостей із Європейської асоціації географів, роздумувати, обмінюватися враженнями і навіть дивитися футбол, якщо забажаєте… Це кімната для Вас», – наголосив Володимир Біланюк, звертаючись до студентів.

Лідери студентських організацій Університету, які допомагали облаштовувати приміщення, подякували адміністрації факультету за співпрацю і сприяння комфортному навчанню молоді.

«Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо створити такі вільні простори на кожному факультеті Університету, адже це дає можливість студентам гуртуватися у комфортному  місці, напрацьовувати нові креативні ідеї та плани», – зазначив голова Студентського уряду Назар Сениця.

Також своїми міркуваннями про важливість студентської комунікації, перспективи розвитку інфраструктури факультету та продовження багатих географічних традицій ЛНУ ім. Івана Франка поділилися інші учасники заходу – студенти, викладачі та працівники Університету. Натхненним лейтмотивом церемонії відкриття було звучання пісні, присвяченої активному життю студентів та викладачів географічного факультету. У поетичних рядках авторка пісні – доцент кафедри конструктивної географії і картографії Діана Кричевська – надзвичайно влучно передала атмосферу факультетського життя:

«Лиш тільки гітара заграє,

Крила у нас виростають.

Ми відлітаєм туди, де приходить весна.

Лиш тільки гітара заграє,

Серце на мить завмирає,

Душу наповнює світло і промінь тепла…»