Начальник Львівської митниці Левко Прокіпчук зустрівся з викладачами та студентами економічного факультету

У рамках реалізації договору про співпрацю між Львівським національним університетом і мені Івана Франка та Львівською митницею начальник Львівської митниці ДФС України, радник податкової та митної справи І рангу Левко Прокіпчук зустрівся з викладачами та студентами економічного факультету та прочитав відкриту лекцію на тему: «Основні аспекти Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом».

На думку Левка Прокіпчука, запровадження з 01 січня 2016 року Угоди про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом – один із найважливіших кроків на шляху євроінтеграції України.

За словами керівника Львівської митниці, збільшення обсягу торгівлі з країнами ЄС у найближчій перспективі компенсує втрати, яких зазнала Україна внаслідок військової агресії та сприятиме зростанню відкритості та конкурентоспроможності вітчизняної економіки.

Левко Прокіпчук розповів про основні положення Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС, проаналізував динаміку середньої ставки мита й обсягу квот для українських товарів. Значну увагу у виступі було приділено напрямам підвищення ефективності роботи Львівської митниці та впровадження сучасних інформаційних технологій, електронних систем реєстрації й обліку руху товарів.

Учасники зустрічі обговорили проблеми вдосконалення митного законодавства, розвитку прикордонної інфраструктури, спрощення документального оформлення митних процедур тощо.

Викладачі та студенти економічного факультету висловили міркування щодо необхідності вдосконалення митної статистики, розвитку транскордонного співробітництва та малого прикордонного руху між Україною та Республікою Польща.

На завершення декан економічного факультету Ростислав Михайлишин подякував Левку Прокіпчуку за участь у зустрічі, змістовну доповідь, професійні відповіді на запитання і висловив сподівання на поглиблення співпраці між економічним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівською митницею.

Світлини: Прес-служба Львівської митниці ДФС України та Економічного наукового клубу Більше фото