Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч: «Наша країна повністю підтримує Україну та її територіальну цілісність»

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч у рамках офіційного візиту на Львівщину 8 грудня 2015 року відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка, де зустрівся з Ректором, професором Володимиром Мельником і проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою.

Під час зустрічі Томіслав Відошевіч запевнив, що його країна повністю підтримує Україну та її територіальну цілісність. «Ми завжди лишаємося вашими друзями й готові допомагати Україні на шляху до реформ та інтеграції у європейські інститути», – запевнив Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії.

Головну надію Томіслав Відошевіч покладає на українську молодь, зокрема студентів університетів, які, за його словами, повинні бути рушієм стабільного й стрімкого розвитку України.

Також дипломат наголосив на тому, що Львівський університет добре відомий як у його країні, так і в Європі в цілому. «Співпраця між Львівським і Загребським університетами є надзвичайно корисною для нас», – запевнив Посол.

Ректор Університету, професор Володимир Мельник подякував Надзвичайному і Повноважному Послу Хорватії в Україні «за моральну і політичну» підтримку, яку надає його країна нашій державі й запевнив, що, попри фінансові труднощі, адміністрація Львівського університету докладе всіх зусиль для того, щоби студенти мали нагоду повноцінно вивчати хорватську мову й поглиблювати свої знання в царині багатої хорватської культури.

Зазначимо, що Львівський національний університет імені Івана Франка – єдиний вищий навчальний заклад в Україні, де студенти мають нагоду вивчати всі слов’янські мови. Хорватистика, за словами проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марії Зубрицької, на кафедрі слов’янської філології посідає почесне місце.