Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук відвідав Львівський університет

16 березня 2018 року в рамках візиту до Львова Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук і керівник політичного відділу Посольства Канади Руслан Кац відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка.

Під час зустрічі з Ректором Університету, професором Володимиром Мельником і проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою йшлося про специфіку функціонування освітнього середовища України, співпрацю Львівського університету із міжнародними партнерами та розвиток і практичне застосування наукового й освітнього потенціалу ЛНУ ім. Івана Франка.

Ректор Університету Володимир Мельник подякував дипломатам за підтримку, яку надає Канада Україні, і висловив сподівання на поглиблення співпраці між Львівським університетом і Посольством Канади в Україні.

Надзвичайний і Повноважний Посол Роман Ващук зацікавився співпрацею Університету із бізнес-середовищем і зазначив, що діалог між Посольством і провідним науковими та освітніми центрами України для канадської дипломатичної місії є надзвичайно важливими.

Після цього канадські дипломати зустрілися зі студентами факультету іноземних мов і факультету міжнародних відносин Львівського університету, які вивчають французьку мову як першу іноземну. Під час діалогу з молоддю, який відбувався виключно французькою мовою, дипломати поділилися приємними враженнями, які на них справив Львів і коротко розповіли про мовну політику у Канаді, наголосивши на тому, що поєднання британського та французького аспектів у мові та культурі загалом має довгу історичну традицію.

Окрім того, Роман Ващук і Руслан Кац ознайомили молодь із проектом видання українських перекладів канадських авторів у галузі літератури і відповіли на запитання студентів Університету.

Наприкінці зустрічі високоповажні гості відзначили, що студенти Університету продемонстрували високий рівень володіння французькою мовою.