Народна чоловіча хорова капела «Прометей»  взяла участь у Міжнародному фестивалі коляд у Тересполі (Польща)

Народна чоловіча хорова капела «Прометей» Львівського національного університету імені Івана Франка взяла участь у XXII Міжнародному фестивалі східнослов’янських колядок, який тривав упродовж 28-29 січня 2017 року у Міському осередку культури м. Тересполя (Люблінське воєводство, Польща).

Упродовж останніх років цей фестиваль – одна з найбільших культурно-релігійних подій у центрально-східній частині Європи. У фестивалі щороку беруть участь хорові та художні колективи з України, Польщі та Білорусі. Цьогоріч у тереспольських колядуваннях взяли участь понад 30 колективів.

Делегація Народної чоловічої хорової капели «Прометей» складалася із 23 осіб, серед яких: керiвник Віталій Чмир, концертмейстер Олена Бондарець, учасники з географічного факультету – Андрій Манько (кафедра туризму), Михайло Гамкало (кафедра туризму), Павло Горішній (кафедра геоморфології і палеогеографії) та Павло Теліш (кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи); Богдан Сімків (факультет електроніки); Михайло Горін (геологічний факультет); Андрій Затушевський (біологічний факультет); Андрій Горинь (хімічний факультет); Іван Петричак (історичний факультет) та інші постійні учасники хорової капели «Прометей».

У рамках поїздки хористи мали нагоду відвідати давнє історичне місто Холм, де ознайомилися з найвизначнішими його пам’ятками.

Організатори ХХІІ Міжнародного фестивалю коляд східнослов’янських у Тересполі відзначили високий рівень майстерності Народної хорової капели «Прометей», нагородивши офіційною статуеткою та грамотою.