Народна капела бандуристок «Зоряниця» відзначила своє 35-ліття

19 травня 2017 року в Актовій залі Університету відбувся урочистий концерт з нагоди відзначення 35-ліття Народної капели бандуристок «Зоряниця». Захід об’єднав шанувальників справжнього українського мистецтва – майстерної гри на бандурі та мелодійної пісні.

Під незмінним керівництвом засновниці капели Зіновії Сичак колектив представив усім гостям насичену концертну програму. Зі сцени Актової зали звучали українські народні пісні, композиції, які уже стали класикою української музики і сучасні хіти.

Особливого колориту святковому дійству додало виконання капелою бандуристок творів класиків світового музичного мистецтва – Моцарта, Шопена, Поля Моріа та інших.

Дещо несподіваним, щирим й емоційним було чудове виконання композиції Святослава Вакарчука «Мить» та Пола Маккартні «Yesterday».

Щире захоплення також викликав виступ дитячої вокальної студії «Джерельце», яка функціонує при Будинку вчителя. Своєю безпосередністю і великим талантом юні артисти не залишили байдужим нікого з присутніх.

Чудовим доповненням святкового дійства стали гості вечора – бандуристки, які у минулому виступали в складі «Зоряниці». Спершу самостійно, а потім спільно із нинішніми учасницями капели вони виконали українські народні пісні та інші композиції.

Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник, привітавши учасниць Народної капели бандуристок, відзначив вагому роль колективу в житті Університету. «При всіх наших наукових досягненнях і численних здобутках без високого мистецтва, яке ви нам даруєте, Університет ніколи б не мав того статусу й авторитету, який у нього є зараз», – зазначив Володимир Петрович.