Наталія Гулай – призерка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Хімічні науки»

На початку квітня 2018 року у Дніпровськму національному університеті імені Олеся Гончара відбувся ІІ етап  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Хімічні науки». У змаганні взяли участь 16 студентів вищих навчальних закладів з усіх куточків України.

За результатами конкурсу диплом ІІ ступеня отримала студентка хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Наталія Гулай, яка представили роботу «Структура та властивості сполук Sc2CoIn та Sc100Co25In7». Науковий керівник роботи – декан хімічного факультету, професор Ярослав Каличак.

Щиро вітаємо студентку Університету і бажаємо їй нових звершень на шляху наукового пізнання!