Наталю Іваничук відзначили найвищою нагородою Норвегії – Королівським орденом Заслуг

Українську перекладачку, викладача норвезької мови Львівського університету, члена Національної спілки письменників України Наталю Іваничук відзначили найвищою норвезькою нагородою для іноземців – Королівським Норвезьким орденом Заслуг.

Про це повідомляє інформаційне агентство «ЗІК» із посиланням на Facebook–сторінку Наталі Іваничук.

Нагороду присуджено за перекладацьку діяльність та вагомий внесок у розвиток норвезько-українських культурних взаємин.

Вручення відбудеться у Посольстві Королівства Норвегія у Києві 4 червня 2018 року.

Наталя Іваничук – викладачка Львівського національного університету імені Івана Франка, українська перекладачка, член Національної спілки письменників України. Перекладає з норвезької, німецької та шведської мов.

Після здобуття вищої освіти у Львівському державному університеті імені Івана Франка працювала викладачем німецької мови на кафедрі іноземних мов Львівського медичного університету ім. Данила Галицького (1982–1992) та викладачем німецької мови та літератури у Львівському педагогічному коледжі (1989–1992), науковим співробітником Науково-дослідного центру періодики Львівської наукової бібліотеки ім. Василя Стефаника (нині – Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника) (1992–1996), перекладачем у львівських видавництвах «Літопис» та «Місіонер» (1996–1997), викладачем німецької та норвезької мов Львівського національного університету імені Івана Франка (1997–2002) та  аташе з питань преси і культури Посольства України у Фінляндії (2002–2004). Нині продовжує роботу у Львівському національному університеті імені Івана Франка, викладаючи на факультеті міжнародних відносин німецьку та норвезьку мови.

У 1997 році заснувала і стала директором Центру країн Північної Європи (Nordic Center) Львівського університету (1997–2002) та засновницею і головою Центру Програми «Балтійський університет» в Україні (BUP Programme Center Ukraine) (1997–2002).

Авторка перекладів творів німецьких та норвезьких авторів.