Наука – це цікаво і захопливо

«Розвиток прогресивної та сильної країни без науки не можливий. Це основа для формування і розвитку високого особистісного кар’єрного росту. Зрештою, наука це завжди модно, потрібно і навіть весело» – розпочав захід проректор з наукової роботи Роман Гладишевський.

27 жовтня 2015 року Львівський університет спільно із Львівською обласною Малою академію наук провели науковий захід для школярів області «Поринь у світ науки». Метою заходу є популяризація наукових досліджень та зростання пріоритету науки у повсякденному житті.
Участь у заході прийняло близько півтори сотні школярів з усієї області. Протягом кількох годин вони мали нагоду ознайомитись з дослідженнями в галузі фізики та хімії, експериментами з реактивами в лабораторії, спостереженнями в астрономічній обсерваторії. Школярі приймали участь в конкурсах з визначення твердості кристалів та швидкості розкладання туристичних наметів, спостерігали за Сонцем з допомогою телескопа, ознайомлювались з фізичними властивостями світла.