Наукові перемоги студенток біологічного факультету

18 квітня 2018 року на базі Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія». У підсумковій науково-практичній конференції взяли участь 32 студенти із 17 закладів вищої освіти України. Робота конференції відбувалась у секціях: «Промислова, харчова і сільськогосподарська біотехнології», «Біомедична і фармацевтична біотехнології та біоінженерія», «Молекулярна біотехнологія та біоінформатика» та «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

Переможців і призерів конкурсу комісія визначила у кожній секції. За результатами інтелектуальних змагань двоє студентів біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка продемонстрували високі знання і здобули нагороди. Отож, диплом першого ступеня отримала студентка кафедри генетики та біотехнологій Ірина Власюк (науковий керівник: к.б.н. Ющук О.С.), а диплом третього ступеня – магістр кафедри біохімії Юлія Андреєва  (науковий керівник: д.б.н., професор Сибірна Н.О.).

Вітаємо студентів Університету з високою оцінкою їхньої роботи і бажаємо подальших успіхів на шляху наукового пізнання!