Наукові перемоги студенток історичого факультету

Від часів заснування університетів і донині їхня наукова діяльність виражається головно в наукових роботах викладачів, аспірантів, студентів. Саме рівень цих робіт є тим показником, що засвідчує рівень розвитку науки у виші.

Минулого тижня студенти історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук – змаганні найкращих студентів-науковців України.

Львівський університет студенти історичного факультету представляли в трьох секціях цього конкурсу: «Історичні науки» (конкурс проходив на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди), «Соціологічні науки» (приймав Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди) та «Гендерні дослідження» (відбувся у Бердянському державному педагогічному університеті). У кожній із цих галузей наш Університет став золотим переможцем!

Студентка ОКР «магістр» Юлія Сапацінська посіла перше місце зі спеціальності «Історичні науки» (тема роботи: «Образи світу в уявленнях мешканців містечок Галичини другої половини ХІХ – початку ХХ століття»; науковий керівник – доцент Олена Аркуша).

Четвертокурсниця Христина Чорна отримала диплом І ступеня з галузі «Гендерні дослідження» (тема роботи: «Чоловічі образи в українській громадській думці другої половини ХХ – початку ХХІ століть у світлі соціокультурних стереотипів»; науковий керівник – доцент Олена Лукачук), а студентка ОКР «спеціаліст» Карина Сивохіна – диплом ІІ ступеня (тема роботи: «Особливості гендерних стереотипів в підручниках для учнів початкової школи в сучасному українському суспільстві»; науковий керівник – асистент Оксана Химович).

Магістри-соціологи Лілія Галушка (тема роботи: «Вплив соціальної реклами на формування моделей харитативної поведінки в сучасній Україні»; науковий керівник – професор Наталія Черниш) та Вікторія Гойсан (тема роботи: «Стереотипи львів’ян щодо кримськотатарських переселенців»; науковий керівник – доцент Олег Демків) розділили два перших місця в галузі «Соціологічні науки».

Крім того, Вікторія Гойсан отримала окремий приз студентських симпатій.

Пишаємося нашими молодими науковцями та бажаємо їм подальших успіхів, нових цікавих ідей та їхньої ефективної реалізації!!!

Світлини: Олега Вівчарика та учасниць конкурсу Більше фото