Наукові перемоги студенток механіко-математичного факультету

Упродовж 30-31 березня 2017 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувався ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Математичні науки».

За результатами інтелектуальних змагань відразу дві студентки 6-го курсу механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка вибороли найвищі місця: переможницею конкурсу стала Олександра Соболь (науковий керівник – доцент кафедри геометрії та топології Гутік О.В.), ІІ місце посіла Наталія Штаюра (науковий керівник – член-кореспондент НАН України, професор кафедри механіки Андрейків О.Є.).

Вітаємо студенток Університету з високою оцінкою їхньої роботи і бажаємо подальших успіхів на шляху наукового пізнання!