21 жовтня 2016 року кафедра корекційної педагогіки та інклюзії факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка проводить Науково-практичний семінар за темою “Формування професійних компетентностей майбутніх соціальних педагогів і соціальних працівників у процесі фахової підготовки в контексті сучасних освітніх змін”, в рамках якого приймає гостьових професорів із Національного педагогічного університету імені
М. П. Драгоманова (м. Київ) – Ренату  Хейкіївну Вайнолу (доктора пед.наук, професора кафедри соціальної педагогіки факультету соціально-психологічних наук та управління) та Наталію Олександрівну Мирошниченко (к.пед.наук, доцента кафедри соціальної педагогіки факультету соціально-психологічних наук та управління).
У програмі роботи семінару заплановано:

•   10.10  відкриті лекції гостей семінару проф. Р. Х. Вайноли за темою: “Рекламно-інфмаційні технології в соціально-педагогічній роботі” – для студентів  спеціальності “Соціальна педагогіка/Соціальна робота” та доцента Н. О. Мирошниченко за темою: “Умови соціально-педагогічної інтеграції людей з особливими потребами у соціальне середовище” – для студентів спеціальності “Корекційна педагогіка”;
  • 11.40 – зустріч-обговорення перспектив майбутньої співпраці факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка і факультету соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М. П. Драгоманова (м. Київ);
  •  12.30 – круглий стіл за темою: «Соціальна педагогіка і соціальна робота: теорія, технології та практика в контексті сучасних запитів українського суспільства», у роботі якого візьмуть участь викладачі кафедри корекційної педагогіки та інклюзії, а також фахівці-практики:Любов Івашків – головний спеціаліст служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, Наталя Тибура – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Львівського обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Світлана Гаврилюк – завідувач притулку у справах дітей ЛОДА, Наталія Клапотюк – начальник відділу соціальної роботи Личаківського району міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді й інші фахівці соціальної сфери.

Місце проведення науково-практичного семінару: вул. Туган-Барановського, 7, факультет педагогічної освіти.