Науковці 6 країн світу беруть участь у «Українській конференції з прикладної математики»

28 вересня 2017 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття і пленарне засідання Міжнародної конференції під назвою «Українська конференція з прикладної математики», яка присвячена 100-річчю від Дня народження Олександра Костовського. До участі у науковому зібранні зголосилися близько 70 вчених з України, Німеччини, Польщі, Туреччини, Сполучених Штатів Америки та Білорусі.

Під час відкриття конференції проректор з наукової роботи Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський розповів учасникам зібрання про історію одного з найдавніших вищих навчальних закладів України і про багаті традиції Львівської математичної школи.

Окрему увагу Роман Євгенович присвятив постаті видатного українського математика, кібернетика, програміста, професора Олександра Костовського та його внеску у розвиток математичної науки і становлення факультету прикладної математики та інформатики Львівського університету.

Також до вітальних слів долучилися професор кафедри прикладної математики Ярема Савула, декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк та завідувач кафедри обчислювальної математики Роман Хапко.

Конференція триватиме два дні, упродовж яких науковці розглянуть питання інтегральних рівнянь для прикладних проблем, математичне моделювання та обчислювальні методи, чисельні методи для нелінійних рівнянь та інші важливі проблеми сучасної прикладної математичної науки.