Науковці Львівського університету відтепер можуть безкоштовно користуватися сервісом «Web of Science»

Львівський національний університет імені Івана Франка отримав безкоштовний тестовий доступ до бази даних платформи «Web of Science». Відтак, упродовж лютого 2016 року науковці Львівського університету можуть безкоштовно користуватися сервісом.

Про це йшлося під час семінару-практикуму «Платформа «Web of Science»: перспективи для українського науково-освітнього простору», що відбувся 15 лютого 2016 року в Науковій бібліотеці Університету, за участю представників компанії «Thomson Reuters» та «Консорціуму e-VERUM», працівників Університету, Наукової бібліотеки, а також бібліотек Львівського зонального методичного об’єднання вищих навчальних закладів.

Олег Сябренко, менеджер із розвитку бізнесу в Україні та Білорусі департаменту наукових досліджень та інтелектуальної власності ознайомив присутніх із особливостями роботи платформи «Web of Science» і проаналізував репрезентативність та перспективи української науки у світі, а також можливості оприсутнення та промоції українського наукового продукту.

Упродовж семінару учасникам продемонстрували потенціал презентованої бази, особливості пошуку наукових журналів із використанням Journal Citation Reports, принципи відбору необхідної та актуальної інформації для дослідників, основи роботи з бібліографією у програмі EndNoteOnline, а також усіма можливими параметрами пошуку й аналізу інформації.

Додамо, що зараз адміністрація Університету розпочала перемовини із представниками Консорціуму щодо отримання повного доступу до «Web of Science» для працівників ЛНУ ім. Івана Франка.

Web of Science на сьогодні є головною дослідницькою платформою, що дозволяє швидко знайти, проаналізувати, а також обмінюватися інформацією у сфері науки. Сервіс пропонує отримання інтегрованого доступу до високоякісної літератури через єдину платформу, яка пов’язує широкий спектр контенту з певної категорії.

Світлини: Вікторії Кметь Більше фото