Днями відбулося засідання Керівної ради Програми «Львів науковий». За результатами розгляду заявок, поданих на конкурс, 10 науковців отримають премії Львівської міської ради, а 12 наукових конференцій одержать додаткове фінансування у наступному році.
Приємно, що серед переможців конкурсу «Премія Львівської міської ради талановитим ученим» є науковці Львівського національного університету імені Івана Франка. Зокрема, премій міської ради удостоєні:
• Старший науковий співробітник кафедри неорганічної хімії Павло Демченко;
• Доцент кафедри неорганічної хімії, заступник декана хімічного факультету Григорій Дмитрів;
• Доцент кафедри теоретичної фізики Володимир Пастухов.
Критерієм визначення переможців конкурсу були: індекс Гірша заявника, кількість наукових робіт та статей, імпакт-фактор видань, вік та міжнародна діяльність претендента.
Щиро вітаємо вчених Університету і бажаємо їм наснаги на шляху наукового пізнання!