Науковий хет-трик студентів історичного факультету

Від часів заснування університетів і донині їхня наукова діяльність виражається головно в наукових роботах викладачів, аспірантів і студентів. Саме якість цих робіт є тим показником, що засвідчує  рівень  розвитку науки у виші.

Упродовж минулих двох тижнів студенти історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка брали участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук – змаганні найкращих студентів-науковців України.

Студенти історичного факультету (історики та соціологи) представляли Львівський університет у трьох секціях цього конкурсу: «Історичні науки» (проходила на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди), «Соціологічні науки» (приймав Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди) та «Гендерні дослідження» (відбулася у Бердянському державному педагогічному університеті). Власне у кожній із цих галузей представники нашого Університету здобули впевнену перемогу.

Перемогу в «Історичних науках» здобув студент групи Іст м-51с Василь Федевич (диплом І ступеня). У «Соціологічних науках» найкращими визнано роботи одразу двох студенток кафедри історії та теорії соціології – Оксани Коваль (диплом І ступеня) та Олени Луців (диплом ІІ ступеня). Найкращою студентською розвідкою в галузі «Гендерні дослідження» стала робота студентки групи Іст м-52с Юлії Павлів (диплом І ступеня).

Тож вітаємо переможців і бажаємо їм подальших наукових звершень, нових ідей та їхньої реалізації!