Назар Сениця очолив Студентський уряд Університету

23 квітня 2019 року в Актовій залі відбулася Конференція студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, основним пунктом порядку денного якої було представлення програм кандидатів на посаду голови Студентського уряду.

Перед початком роботи конференції учасників зібрання привітав Ректор, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. Звертаючись до молоді, Володимир Петрович наголосив на ключовій ролі студентів у розвитку Львівського університету. «Історію нашого Університету творять не лише відомі вчені та педагоги, а й студентська молодь. Бо Університет може існувати тільки тоді, коли є молодь, яка продовжує справу і перевершує своїх вчителів. Переконаний, що коли є паритетна співпраця між викладачем і студентом, між адміністрацією і студентськими самоврядними організаціями, тоді життя Університету пульсує і має позитивну динаміку розвитку. Дякую Вам за чудову морально-психологічну атмосферу взаємної довіри, яка сприяє натхненній праці кожного з нас», – звернувся Ректор до молоді.

Згідно із порядком денним конференції, спершу звіт про роботу на посаді голови Студентського уряду представив колишній очільник самоврядної організації Богдан Іванусь. Зокрема, він розповів про благодійні акції, численні проекти, творчі зустрічі, культурні і спортивні заходи, які відбулися у Львівському університеті за підтримки Студентського уряду.

Колеги-студенти обговорили й ухвалили звіт Богдана Івануся, а також подякували йому за активну працю на посаді голови Студентського уряду.

Після цього свої програми презентували четверо претендентів на посаду очільника самоврядної студентської організації. Своє бачення основних пріоритетів діяльності та розвитку Студентського уряду представили студент філософського факультету Назар Сениця, студент фізичного факультету Орест Штука, студент юридичного факультету Іван Парпан і студент історичного факультету Павло Скрипник.

Таємне голосування за кандидатів тривало упродовж дня у Виставковій залі. Віддати свій голос могли усі охочі студенти Львівського національного університету імені Івана Франка.

За результатами голосування головою Студентського уряду Університету обрали студента-філософа Назара Сеницю. За Назара проголосували 790 студентів Університету, 45 осіб віддали свій голос за Івана Парпана, 34 – за  Павла Скрипника, а 20 підтримали Ореста Штуку.

Щиро вітаємо Назара Сеницю і бажаємо йому натхнення, активності, креативних ідей і мудрості на посаді голови Студентського уряду!