Мета аукціону:
  • відновити давні галицькі традиції меценатства і разом з цим долучитися до реалізації студентської мрії:
    створити для студентів комфортні умови для проживання, навчання та відпочинку;
  • продемонструвати суспільну небайдужість і громадську свідомість щодо необхідності підтримки освіти в Україні;
  • згуртувати представників української еліти навколо одного з найстаріших університетів Європи.
  • вийти за рамки “традиційного академізму”.

15 грудня відбувся Різдвяний раут “Наш університет”

Нам б хотілося подякувати абсолютно всім, хто завітав до нас у цей вечір та розділив з нами цю радість. На превеликий жаль, не маючи можливості потиснути руку кожному – дякуємо тут. Дякуємо за присутність і за те, що стали частинкою нашого свята. Дякуємо за небайдужість до Франкового університету, до нашого студентства та до освіти загалом. Дякуємо за створення чудової атмосфери, за всі ваші усмішки та привітання. Щодо аукціону, який відбувся у рамках вечора- разом нам вдалося здійснити задумане та сподіваємося, що це лише перший маленький крок до позитивних змін, які ми реалізуємо спільними зусиллями. Ми невимовно вдячні гостям, партнерам, тим, хто надав лоти для аукціону, артистам та кожній людині, яка вклала частинку своєї праці у цей захід.

Ми невимовно вдячні гостям, партнерам MERCOR UKRAINE, Soft Serve, Global Logic, Moyo.ua, Cotnar, Grande Vallée, Моршинська, Teplyy Design, Дефіляда, Фотоагентство LUFA; Леву Скопу, Любомиру Медведю, Тарасу Лозинському, Остапу Патику, Наталі Федишин, “Благодійному фонду родини Демкур», етнобрендам Етно-галерея Роксолани Шимчук/ Roksolana Shymchuk Ethno-gallery, Чичері, Chernikova, Ґудз•Goodz•Гудз, Sternat, «Речі сили», іконописна майстерня св. Антонія, арт-платформі Ковчег «Україна» та нашим студентам і викладачам за надані лоти; Камерному оркестру Університету, Софії Федині, Олегу Лихачу, етно-гурту ЯгОди, гурту Rockoko Official і студенткам факультету культури та мистецтв за прекрасну атмосферу на нашому «Різдвяному рауті», а також кожному, хто вклав частинку своєї праці у цей захід.