В рамках фестивалю «Ніч у Львові» 14 липня 2017 року відбудеться театралізована екскурсія у головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час відвідин Університету всі охочі матимуть нагоду поринути в історію будівлі колишнього Галицького крайового сейму та Львівського університету, крізь призму епох і поколінь поглянути на традиції академічного середовища й наочно простежити часові зміни у Львові останнього понадстоліття. Саме в цю «ніч» гості дізнаються про геніальні ідеї та винаходи львівських учених, а також зможуть уявити себе давніми студентами чи професорами.

Екскурсія передбачає відвідування Дзеркальної та Актової зал і Музею історії Університету.

Час проведення екскурсії: 21:00 – 22.00

Адреса:  вул. Університетська, 1

Вхід вільний. Зареєструватися ви можете за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmC-ZfRCov9uu4gVmMZZllSsWyzy4bEbp-o09TMLXiXXVDdw/viewform

Окрім того, в рамках фестивалю «Ніч у Львові» 15 липня 2017 року у Науковій бібліотеці Львівського університету (вул. Драгоманова, 5) відбудеться виступ квартету фаготистів «Fagotissimo».

Захід триватиме з 20:30 по 21:30

Запрошуємо усіх охочих!