«Нова українська школа: інтегроване навчання»

19 жовтня 2017 року у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся методично-практичний семінар «Нова українська школа: інтегроване навчання».

З вітальним словом до учасників семінару звернулася методист Коледжу Романа Михайлишин, яка побажала усім плідної роботи і цікавих дискусій.

Із вступним словом виступила голова циклової комісії викладачів початкової освіти та природничо-математичних дисциплін, завідувач навчально-виробничої практики Неля Сірант, яка зазначила, що актуальністю семінару є те, що в Україні, як і в усьому світі, набирає ваги так зване покоління Y, або «діти тисячоліття», які народилися між 1990 і 2000 роками. Їхні погляди, спосіб життя кардинально відрізняються від старших поколінь. Для них немає чіткого розмежування між роботою, навчанням і відпочинком. Життя для них – це постійне творення, пізнання нового, самовдосконалення, гра та розвага. А відтак, сучасна школа потребує нових інноваційних форм і підходів до навчання.

Семінар провели учасники робочої групи із розробки нового Державного стандарту початкової  загальної освіти та учасники проекту «Нова українська школа», а саме: вчитель початкових класів СЗШ № 73 м. Львова, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист», Ольга Зелінська, вчитель початкових класів СЗШ № 24 м. Львова, спеціаліст вищої  категорії, «Учитель-методист» Олена Гальвіцька і вчитель початкових класів ЗШ «Дивосвіт» м. Львова, спеціаліст вищої  категорії, «Старший учитель» Оксана Ганик

На початку методично-практичного семінару учасники ознайомилися із теоретичною частиною, а згодом провели майстер-клас із інноваційних методів навчання.

Світлини: Т.Урущак Більше фото