Очільник Турецької агенції співробітництва та координації Хаджі Байрам Болат і Ректор Університету Володимир Мельник обговорили перспективи подальшої співпраці

24 вересня 2018 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав очільник Турецької агенції співробітництва та координації «ТІКА» Хаджі Байрам Болат. Мета візиту – підсумок та окреслення перспектив співпраці між Університетом і турецькою агенцією.

У рамках візиту Хаджі Байрам Болат зустрівся з Ректором Університету, членом-кореспондентом НАН України, професором Володимиром Мельником і деканом філологічного факультету, професором Святославом Пилипчуком. Під час спілкування сторони обговорили напрями реалізації українсько-турецьких проектів у Львівському університеті, а також поглиблення взаємодії між країнами на академічному та культурному рівнях.

Окрім того, Хаджі Байрам Болат оглянув приміщення філологічного факультету, які були оновлені завдяки матеріально-технічній допомозі Турецької агенції. На завершення візиту очільника  агенції «ТІКА» студенти-сходознавці турецькою мовою подякували гостеві за сприяння в облаштуванні комфортних для навчання аудиторій.