Один із наймолодших  депутатів Верховної Ради України зустрівся зі студентами Університету

28 травня 2015 року студенти Львівського національного університету імені Івана Франка мали унікальну можливість поспілкуватися з одним із наймолодших народних депутатів України Єгором Фірсовим.

Народний депутат розповів студентам про шлях свого професійного успіху, починаючи від навчання в Донецькому національному університеті й до сьогодні. За словами народного обранця, формулою успіху є любов до власної справи поєднана з комунікабельністю й знанням іноземних мов.

У розмові зі студентами Єгор Фірсов наголосив на тому, що нову, принципово іншу державу зараз має побудувати молоде покоління українців. «Усі ми повинні відчувати себе важливою частиною держави і розуміти, що реалізація змін у ній залежить від кожного з нас», – наголосив політик.

Саме динамічні зміни Єгор Фірсов вважає тим шляхом, яким повинна пройти Україна. «Ви – молоді. Не бійтеся працювати і навіть робити помилки, адже універсальної формули успіху не буває. У кожного – свій шлях. Ваша активність – це основна риса, яка може забезпечити вам успішну кар’єру» – зазначив народний депутат.

Також доповідач висловив власні судження про політичну ситуацію в країні та проблему військового конфлікту на сході України. Єгор Фірсов вважає, що з Донецьким регіоном потрібно вести діалог, тільки за таких умов можливе розуміння і забезпечення миру на території України.