Один з найкращих бізнес-лідерів Китаю прочитав лекцію студентам Львівського університету

29 травня 2018 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка почесний президент «Microsoft China» та «СЕО Wicrecend Group» Тан Цзюнь прочитав відкриту лекцію «Міжнародний бізнес: можливості для студентів». Мотиваційна лекція одного із провідних бізнес-лідерів Китаю зібрали близько 200 студентів Університету. Захід відбувся  за підтримки Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час зустрічі Тан Цзюнь розповів студентам про основний ресурс людини – час, і важливість інвестувати його у саморозвиток та наполегливу працю. На власному досвіді він показав, як досягти значних успіхів на міжнародній арені, стати одним із найкращих менеджерів Китаю й одним із провідних бізнес-консультантів світу.

Після мотиваційної лекції Тан Цзюнь запропонував усім охочим студентам ЛНУ ім. Івана Франка пройти 2-х місячне стажування в «Wicrecend Group» у Шанхаї з покриттям усіх витрат. За умови успішного стажування університетська молодь матиме нагоду отримати роботу в офісах компанії, які розташовані в усьому світі.

Зазначимо, що саме зустріч і спілкування з перспективними студентами (а молодь мала нагоду поставити цілу низку запитань) було ціллю візиту почесного президента «Microsoft China».

На завершення перед гостем виступив Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош».

Окрім того, Тан Цзюнь зустрівся з проректором із науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою.