Ой, хто, хто Миколая любить…

День Святого Миколая – одне з найбільш шанованих християнських свят, яке традиційно відзначають 19 грудня. Радість, відчуття родинного тепла та затишку і надія на диво, яку і діти, і дорослі завжди бережуть у своєму серці – ті прикметні риси Дня Святого Миколая, які надихають на добрі вчинки і світлі помисли.

Сьогодні, 19 грудня 2016 року, святий Миколай завітав і до Львівського національного університету імені Івана Франка, щоб привітати дітей працівників і викладачів зі святом.

Під час святкового дійства, яке відбувалось на сцені Актової зали, дітки декламували вірші, читали молитви та співали пісні святому Миколаю. За допомогою танців та співу ангели-помічники допомагали дітям закликати святого Миколая, який приніс усім щедрі подарунки.

Захід організували з ініціативи Первинної профспілкової організації працівників Університету. Допомагали діткам поринути в атмосферу святкового дійства студенти кафедра театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

Світлини: Олександри Чури Більше фото