Ольга Марчук – серед переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (німецька мова)»

16-17 квітня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (німецька мова)».

Інтелектуальні змагання передбачали два тури – письмовий та усний переклад. У перший день змагань учасники олімпіади повинні були продемонструвати свої знання, перекладаючи літературний, науково-технічний і суспільно-політичний тексти. Під час другого дня перед студентами з усієї України поставили не менш складне завдання – перекладати політичний брифінг і промову.

Чудово впоралася з усіма завданнями студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Марчук. За результатами змагань Ольга виборола третє місце.

Щиро вітаємо студентку Університету і бажаємо їй нових досягнень на шляху наукового пізнання і професійного становлення!