Олег Шаблій – лауреат Міжнародної премії імені Івана Франка

24 червня 2017 року в Інституті славістики Віденського університету відбулося засідання журі Міжнародної премії імені Івана Франка, під час якого визначили цьогорічних лауреатів.

Згідно із повідомленням прес-служби Міжнародного фонду Івана Франка, у номінації «За вагомі досягнення у галузі соціально-гуманітарних наук» лауреатом премії став Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, завідувач кафедри економічної і соціальної географії, академік Академії Вищої школи України та Української екологічної академії Олег Шаблій. Почесної нагороди Олег Іванович удостоєний за наукову роботу «Суспільна географія», яка отримала найвищі оцінки журі.

Цього року до складу міжнародного журі увійшли 12 вчених з університетів України, Австрії, Чехії, Польщі та США. Переможці Міжнародної премії імені Івана Франка отримають грошову винагороду і золотий знак лауреата.

Церемонія нагородження відбудеться 27 серпня 2017 року у Дрогобичі.