Он-лайн діалог з абітурієнтами

Учні НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м. Горохів та Червоноградського навчально-виховного комплексу №13 Червоноградської міської ради Львівської області взяли участь в онлайн-діалозі для абітурієнтів, що відбувся 4 грудня 2015 року на факультеті культури і мистецтв.

Декани факультетів, зокрема в.о. декана факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, геологічного факультету Микола Павлунь, факультету електроніки Ігор Половинко, фізичного факультету Петро Якібчук, хімічного факультету Ярослав Каличак, розповіли школярам про особливості вступу, навчання і працевлаштування.

Абітурієнти цікавилися зв’язками факультетів з іноземними науковими й навчальними центрами, проблемами мотивації працевлаштування та використання іноземних мов у навчанні й майбутній реалізації особистості в межах конкретного фаху; особливостями вступу для переможців олімпіад; умовами надання місця для проживання в студентському гуртожитку.

Окремо було порушено питання співпраці Університету з Вюрцбурзьким університетом щодо програми для студентів-програмістів. Також під час он-лайн діалогу йшлося про можливості продовження навчання студентів Університету в аспірантурі й у навчальних закладах за межами України.