Остап Саловський – призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»

15 квітня 2016 р. на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася важлива академічна подія – урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», що проходила з 12 по 15 квітня.

Цього року в олімпіаді взяли участь близько 60 студентів, які представляли 34 вищі навчальні заклади з 15 областей України та міста Києва.

Олімпіада проходила у два тури, перший із яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, а другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання.

За результатами олімпіади студент економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Остап Саловський став срібним призером, виборовши друге місце, і був нагороджений дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Остапа Саловського з перемогою та бажаємо йому натхнення й успіху на шляху до підкорення наукових і професійних вершин!