Оцінка роботодавців: навчання у Львівському університеті гарантує подальше працевлаштування

Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов до четвірки провідних вищих навчальних закладів України, навчання у яких дозволяє отримати роботу у провідних компаніях нашої держави.

Про це свідчить дослідження видання «Фокус».

Таблиця «Топ-50 ВНЗ України» складена на основі опитування ключових роботодавців України. В опитуванні брали участь провідні компанії з різних сфер (фінанси, IT, юриспруденція, енергетика і т. п.), працевлаштування в яких є хорошим початком кар’єри для молодих фахівців.

Компаніям-учасницям опитування запропонували оцінити першу сотню вищих навчальних закладів зі щорічного консолідованого рейтингу. Роботодавці ставили оцінки за 12-бальною шкалою, а якщо в департаменті персоналу компанії не могли оцінити університет, йому присвоювали нульову оцінку.

Сума балів, присвоєних усіма учасниками рейтингу, і стала критерієм відбору 50 найкращих вищих навчальних закладів України.

В опитуванні брали участь: «Інтерпайп», Group DF, «Метінвест», ДТЕК, ДТЕК «Нафтогаз», НАК «Нафтогаз України», Укренерго, Запоріжсталь, УкрАвто, «АВТ Баварія», Fozzy Group, «Нова пошта», ПриватБанк, Ощадбанк , Укрсоцбанк, Кредобанк, ОТП Банк, «AXA Страхування», Concorde Capital, «Самсунг Україна», Luxoft, EVO, «Дата Груп», ISACA Kyiv Chapter, AEQUO, KPMG, «Василь Кісіль і Партнери», Deloitte, Sayenko Kharenko, EY, «Астерс», Украеропроект, «Colliers International Україна», «Інтергал-буд».

У п’ятірку лідерів рейтингу, окрім ЛНУ ім. Івана Франка, увійшли чотири київські вищі навчальні заклади.

Перша п’ятірка університетів за результатами опитування роботодавців:

1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
  2. Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут».
  3. Національний університет «Києво-Могилянська академія».
  4. Львівський національний університет імені Івана Франка.
  5. Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана.