Перші наукові успіхи студентів факультету педагогічноі освіти

За результатами підсумкової науково-практичної конференції в рамках ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти» студентка ІІ курсу спеціальності «Корекційна освіта (психокорекційна педагогіка)» факультету педагогічної освіти Софія Мариняк посіла друге місце. Робота Софії Мариняк на тему: «Психолого-педагогічні умови інклюзивного навчання молодших школярів із ЗПР» виконана під керівництвом в.о. декана факультету педагогічної освіти Зоряни Ленів.

Під час науково-практичної конференції за високий теоретико-методологічний рівень і гостру актуальність проблеми було відзначено роботу студентки ІІ курсу спеціальності «Корекційна освіта (логопедія)» Ольги Приходняк на тему: «Соціально-психологічна адаптація дошкільників із порушеннями слуху в умовах інклюзії», науковий керівник – доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзії Л.В. Кашуба.

Студенти-педагоги вже вкотре беруть участь у конкурсі наукових робіт, але досі вони були лише учасниками поза конкурсом, адже відповідно до наказу МОН України, у конкурсі можуть брати участь тільки студенти ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, відповідно юні науковці тоді ще Педагогічного коледжу не могли претендувати на призові місця. Тепер із відкриттям факультету педагогічної освіти для наших студентів-педагогів з’явились нові можливості на науковому олімпі.

Тож бажаємо дівчатам подальших успіхів і наукових досягнень!