Перший проректор Університету Василь Височанський – «Заслужений працівник освіти України»

Президент України Петро Порошенко своїм Указом №286/2017 присвоїв звання «Заслужений працівник освіти України» першому проректорові Львівського національного університету імені Івана Франка Василю Височанському.

Згідно із текстом Указу почесного звання Василь Степанович удостоєний за «значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм».

Вітаємо Височанського Василя Степановича з гідною оцінкою його праці, бажаємо творчого натхнення й нових звершень у справі розвитку освітнього та наукового середовища нашої держави.