Перший випуск арбітражних керуючих в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського університету

Восьмеро слухачів курсів із підготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, із Львівщини, Кіровоградщини, Вінничини й Одещини успішно завершили навчання в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Першим випускникам, які здійснюватимуть діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), вручили сертифікати відповідного зразка під час Урочистої академії, що відбулась 7 липня 2016 року в Дзеркальній залі Університету.

«Львівський університет – один із п’ятнадцяти українських вишів, який отримав дозвіл Міністерства юстиції України на проведення курсів із підготовки арбітражних керуючих», – зазначив у коментарі директор Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Юрій Занько. За словами Юрія Степановича, пройти згадані курси на базі Центру доуніверситетської та сертифікаційної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЛНУ ім. Івана Франка може будь-яка фізична особа, яка має повну вищу юридичну або повну вищу економічну освіту.

Додамо, що навчання на курсах із підготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, триває впродовж півтора місяця.

З вітальним словом звернувся до випускників директор ІПОДП Юрій Занько. Побажавши їм успішної кар’єри та професійної реалізації, Юрій Степанович закликав юристів застосовувати здобуті у Львівському університеті знання у своїй фаховій діяльності.

До вітань також долучилися заступник директора Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки з навчальної роботи Юрій Корчак та суддя господарського суду Львівської області Віра Гутьєва.

«Те, що арбітражні керуючі здобули знання саме у Львівському університеті, де вони й отримали сертифікати про завершення навчання, повинно стати ознакою їхньої належної фахової підготовки», – наголосила Віра Василівна й порадила випускникам з питань проходження практики в реальних умовах звертатися, зокрема, до органів судової влади.

Від імені викладачів курсів з підготовки арбітражних керуючих привітав представників першого випуску – майбутніх арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), директор Правничого коледжу, доцент кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету Володимир Цікало.

Володимир Ігорович закликав їх на практиці реалізовувати свої знання, здобуті в одному з провідних університетів Європи й України – Львівському національному університеті імені Івана Франка: «Сьогодні ви отримали сертифікат державного зразка, який підтверджує високий рівень ваших знань. Тож активно використовуйте цей великий інтелектуальний потенціал, сумлінно й чесно виконуючи свій професійний обов’язок!»