Делегація Львівського національний університет імені Івана Франка у складі: Ректора Університету Володимира Мельника, проректора з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’яна Лозинського, декана геологічного факультету Миколи Павлуня з дводенним робочим візитом відвідала Республіку Польщу.

З метою  досягнення найвищого рівня наукових досліджень, навчання та підготовки кадрів Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник і ректор AGH Науково-технічного університету Республіки Польща, професор Тадеуш Сломка минулого тижня підписали угоду про співпрацю між університетами.

Налагодження академічного співробітництва стосується передусім ініціювання та розвитку партнерства в головних напрямах прикладних наукових досліджень у галузях, якими зацікавлені обидві сторони.  У рамках угоди також передбачено вдосконалення програм навчання й організації дидактичного процесу. Зокрема, під час переговорів ректори університетів домовились про впровадження спільної системи навчання та видання дипломів згідно з погодженим змістом програм.

Довідка:AGH Науково-технічний університет (AGH-НТУ) – це один із найдавніших і найбільш відомих технічних університетів  Республіки Польща, який готує висококваліфікованих спеціалістів за 33 напрямами та понад 170 спеціальностями. У цьому  університеті на 15 факультетах навчається більше 35 тисяч студентів, працює понад 4 тисячі викладачів і співробітників, займаються дослідженнями 500 незалежних експертів. AGH Науково-технічний університет має потужну наукову базу – понад 600 лабораторій та співпрацює з 156 академічними центрами, а також відомими світовими компаніями: IBM, Valeo, Comarch, Motorola, L.G. Philips, RWE Power AG, Lafarge, Cemex, Delphi, Siemens, KGHM.