2015-02-10-manУ суботу, 14 травня 2016 року, в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, вул. Університетська, 1) відбудеться урочисте засідання, присвячене підведенню підсумків VII Міжнародного конкурсу школярів «Від кристалів-гігантів до нанокристалів».

Програма заходу

930 –    Реєстрація учасників

1000 – Представлення учнями 7-11 класів стендових доповідей (ІІ – очний етап Конкурсу)

1100 –  Підсумкове засідання за участю учнів 1-6 і 7-11 класів

1200 – Оголошення результатів Конкурсу, нагородження переможців.

Гості Конкурсу також матимуть змогу ознайомитися з виставкою експонатів фондів Мінералогічного музею Львівського національного університету імені Івана Франка.

Організатори: Львівський національний університет імені Івана Франка, Західний науковий центр НАН України та МОН України, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді», департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації.