У 2017 році  службами та відділами ЛНУ ім. І. Франка, що забезпечують господарську діяльність було проведено низку робіт, які значно покращили загальний стан приміщень університету. Кошторис усіх здійснених робіт склав близько 20 млн.грн., у тому числі субвенції – близько 2 млн. грн. та бюджетні кошти – майже 18 млн. грн. Ознайомитись з усіма масштабними проведеними роботами можна у цьому матеріалі.

Капітальні роботи були проведені у бібліотеці юридичного факультету, аби майбутні правники без перешкод отримувати необхідні книги. Також юридичний факультет оновили відреставрованою сходовою кліткою. Нові вікна отримав гуртожиток №3 на вул. Медової Печери, 39 (фото 1) та спорткомплекс університету на вул. Черемшини,31 (фото 2).

фото 1

фото 2

Капітальні ремонти було виконано на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій на вулиці Драгоманова, 50 (фото 3) і економічному факультеті на проспекті Свободи, 18 (фото 4). Факультет електроніки та комп’ютерних технологій отримав нові коридори та санвузли, а економічний факультет – оновлені санвузли та вестибюль. Капітальний ремонт лабораторій відбувся на хімічному (вул. Кирила і Мефодія,6; 6А) та біологічному факультетах (вул. Грушевського 4).

фото 3

фото 4

фото 5

Також у 2017 році ввели у експлуатацію навчальний корпус на вулиці Драгоманова, 19, який не функціонував близько 10 років (Фото 5). Уже рік у відновленому приміщенні навчаються студенти університету.

Відбулася реконструкція санаторію-профілакторію на вулиці Пасічній, 62 під студентський гуртожиток (фото 6). Хоча обсяг робіт був великим, однак уже зовсім скоро студенти зможуть заселитись у оновлені приміщення.

фото 6

У грудні місяці  у рамках Різдвяного рауту “Наш університет” відбувся аукціон, на якому були зібрані кошти для облаштування цього гуртожитку та вже незабаром щойно  відремонтовані приміщення стануть житлом належного рівня(фото 7).  Мусимо  зауважити, що збір коштів досі триває і усі бажаючі приєднатись до реалізації студентської мрії можуть звертатися у відділ інформаційного забезпечення.

фото 7

Ботанічний сад на вулиці Черемшини, 44 став ще комфортнішим для відвідувачів, адже цього року було завершено реконструкцію оранжереї з прибудовою громадської вбиральні, яка з’явилася на території ботанічного саду вперше. Це стало лише початком облаштування усіх необхідних зручностей для гостей саду та їхнього комфортного перебування там.

Також частково проведено капітальний ремонт оранжереї із заміною вікон. Тепер унікальні рослини, які представлені у Ботанічному саду (а серед них 64 види з Червоної книги України,що включають 12 ендеміків і 17 реліктів) отримали відповідні умови.(Фото 8,9)

фото 8

фото 9