Підсумки Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальної дисципліни «Математика» та зі спеціальності «Математика»

20 квітня 2018 року на механіко-математичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося закриття і нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальної дисципліни «математика» та зі спеціальності «математика».

За результатами інтелектуальних змагань переможцями Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Математика» серед студентів класичних університетів стали:

1. Тригуб Антон Володимирович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
  2. Пономарьов Ростислав Володимирович (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна).
  3. Щерба Максим Юрійович (Львівський  національний університет імені Івана Франка)

Перемогу у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Математика» серед класичних університетів здобули:

1. Смірнов Денис Олегович (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна).
  2. Корчемна Вікторія Сергіївна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
  3. Пастущак Богдан Богданович (Львівський національний університет імені Івана Франка).

Щиро вітаємо переможців й усіх учасників інтелектуальних змагань і бажаємо їм нових перемог та успіхів у науковій діяльності!